Sedacija

Pasirūpinsime jūsų ramiu miegu gydymo metu.

Sedacija (dalinė anestezija) – tai medikamentais sukeltas sąmonės slopinimas, pasireiškiantis mieguista būsena arba miegu, iš kurio pacientą galima lengvai pažadinti. Sedacija padededa išvengti streso, atsipalaiduoti, nejausti baimės. Pacientas nesirūpina, kas vyksta aplink jį ir pačios operacijos visiškai arba dalinai neatsimena. Esant ramiam ir atsipalaidavusiam pacientui, optimalias sąlygas susikaupti ir operuoti turi chirurgas.

Iš karto po operacijos pacientas būna išbudęs, sąmoningas, tačiau kurį laiką dar gali jausti mieguistumą, lengvą koordinacijos trūkumą, būna sunku sutelkti dėmesį, prisiminti kai kurias su operacija susijusias detales. Todėl po sedacijos  griežtai draudžiama vairuoti, yra reikalingas lydintis asmuo. Patartina tądien nebeplanuoti svarbių susitikimų, egzaminų ir kitokios atsakingos veiklos.

Sedacija rekomenduojama pacientams:
  • Jaučiantiems nekontroliuojamą baimę;
  • kuriems planuojamas sudėtingas ir ilgai trunkantis odontologinis gydymas;
  • kuriems išreikštas stiprus pykinimo refleksas.

SVARBU

Jeigu turite rimtų sveikatos sutrikimų, alergijų, nuolat naudojate vaistus, pasakykite tai gydytojui konsultacijos metu.

Ką reikia žinoti prieš sedaciją?

Operacijos dieną nevalgykite 6 ir negerkite 4 valandas iki sedacijos. Apsirenkite patogiai, nevaržančiais drabužiais su lengvai atraitojamomis rankovėmis (tai reikalinga vaistų suleidimui)

Sedaciją atlieka ir pacientą visos procedūros metu stebi gydytojas anesteziologas – reanimatologas. VIC odontologijos klinikos turi licenziją ir visas šiuolaikines priemones, reikalingas saugiai atlikti sedaciją.

Kainos
Pasirinkite norimą matyti klinikos kainyną:
Vilnius
A. Vivulskio g. 7
Kaunas
Kalniečių g. 247
Specialistai
Arūnas Požerskis
Gyd. anesteziologas
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Natalja Rudnikevič
Gyd. Anesteziologė reanimatologė
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247