Apie mus

Šypsenų profesionalai Vilniuje ir Kaune! Du specializuoti odontologijos centrai, sujungę patirtį ir lyderystę, siekia tobulėjimo kartu, integruojant gerąsias gydymo bei klientų aptarnavimo praktikas.

Du dešimtmečius veikiančioje klinikoje Vilniuje, A. Vivulskio g. 7, ir jau 15 metų – klinikoje Kaune, Kalniečių g. 247, pacientais rūpinasi gausi specialistų komanda. Tarp jų medicinos mokslų daktarai, tarptautinių konferencijų pranešėjai, seminarų lektoriai, kurie savo žiniomis ir patirtimi dalinasi su Lietuvos ir viso pasaulio specialistais.

VIC odontologijos klinikose pacientai gali gauti visas reikiamas paslaugas po vienu stogu – nuo modernių rentgenologinių, kompiuterinės tomografijos tyrimų iki įvairių dantų gydymo procedūrų. Naudojant vienas pažangiausių technologijų teikiamos dantų chirurgijos, protezavimo, implantavimo, ortodontinio, periodontologinio, endodontinio, terapinio dantų gydymo, profesionalios burnos higienos ir vaikų odontologijos paslaugos.

PATIRTIS. KOKYBĖ. LYDERYSTĖ.

VIC odontologijos klinikos

Kad mes visi VIC odontologijos klinikose mylime savo darbą, esame savo srities profesionalai ir visada jumis pasirūpiname, neabejojame, kad jūs tai žinote. Norime jums apie save papasakoti ir prisistatyti truputį kitu kampu, kuris pagalvojome, kad jums galėtų būti įdomus.

Užvėrę savo darbo kabinetų duris esame tokie patys, kaip ir Jūs: jauni ir pašėlę, mamos ir tėčiai, skubantys apkabinti savo vaikus, mėgstantys sportuoti, sveikai maitintis, einantys į kiną ir teatrą. Mes mylime, svajojame, juokiamės, kartais verkiame, o tada vėl juokiamės. Mes žinome, kad dideli darbai dažniausiai prasideda nuo šypsenos.

Susipažinkite su mumis artimiau :)

Visi esame gydytojai, turintys savo pomėgius ir aistras, kurios kartais labai praverčia kasdieniame klinikiniame darbe ir bendraujant su pacientais. Mūsų pomėgiai nuo žvejybos iki biatlono, nuo teniso iki ilgų distancijų plaukimo. Įdomu, kas kuo užsiima ir kodėl?

Algirdas Puišys
biatlonu užsiiminėja nuo vaikystės, ištvermė ir maksimali koncentracija ekstremaliomis sąlygomis labai reikalingi ir implantuojant, o patirtis, įveikus maratoną Antarktidoje, įrodo, kad kantrybe ir užsispyrimu galima pasiekti bet ką.

Detaliau
Eglė Vindašiūtė-Narbutė
aistringa teniso žaidėja, Pasaulio gydytojų teniso čempionate su moterų rinktine laimėjusi pirmąją vietą, strateginis teniso mąstymas bei atkaklumas praverčia ir planuojant bei įgyvendinant sudėtingiausius pacientų protezavimo atvejus.

Detaliau
Indrė Narbutytė
mėgsta ne tik žaisti, bet ir stebėti teniso varžybas, taip pat ilgus pasivaikščiojimus gamtoje, kurie suteikia energijos ir kurių metu galima pagalvoti apie smulkiausias detales, kurios yra esminės sąkandžio korekcijose ir ortodontiniame gydyme.

Detaliau
Justinai Deikuvienei
didžiausią malonumą teikia tolimos kelionės su šeima, atrastas balansas tarp klinikinio darbo ir asmeninio gyvenimo yra tas faktorius, kuris abi gyvenimo puses paverčia sėkmingomis.

Detaliau
Viktorija Aužbikavičiūtė
geriausiai atsipalaiduoja plaukdama ilgas distancijas atviruose vandenyse, tokiu metu gali būti tik čia ir dabar, lygiai taip pat kaip ir dirbant odontologinį darbą.

Detaliau
Dalia Daraškevičienė
įkvėpimų estetiniams plombavimams ieško gamtoje ir keliaujant, kuo toliau nuo miesto, tuo daugiau gimsta idėjų ir įkvėpimo naujiems darbams.

Detaliau
Jelena Gudač
savo gyvenimo neįsivaizduoja be dviračių sporto, vandens pramogų ir gyvo garso koncertų. Vanduo ir muzika yra įkvėpimo šaltiniai ir endodontiniame darbe – atrandant ir atkuriant pažeistą sudėtingos anatomijos danties vidinę struktūrą.

Detaliau
Agnė Tamošaitienė
geriausiai nuo kruopščiai atliekamų higienų pailsi kelionėse, pakeitus aplinką, visuomet atsiranda energijos ir esamų, ir naujų pacientų priežiūrai.

Detaliau
Dovilė Rimkevičiūtė-Lapėnė
dievina ilgas keliones automobiliu ir palakstyti sniego motociklu, greitai besikeičiantys vaizdai primena greitai gerinamą jūsų burnos higienos būklę.

Detaliau
Nataljos Verinos
gyvenimas neatsiejamas nuo meilės gyvūnams ir gamtos, kurioje randa atsakymų, kaip parinkti gydymą, tinkamiausią būtent jums.

Detaliau
Gabrielė Vilma Bugelevičienė
jei tik turi laisvo, laiko skuba žaisti golfo. Grynas oras bei noras nugalėti padeda ugdyti koncentraciją ir atkaklumą. Šios savybės pasitarnauja ne tik golfo aikštyne, bet ir sprendžiant sunkiausius protezavimo klausimus.

Detaliau
Eglė Šinkūnaitė
be galo mėgsta kiną ir gerus filmus, tad naujos šypsenos sukūrimas dažnai prilygsta istorijai su gražia pabaiga.

Detaliau
Rolandas Stripeikis
gamtos mylėtojas, joje randama harmonija naudinga ir kuriant bei tobulinant preciziškas, o svarbiausia, natūraliai atrodančias jūsų šypsenas.

Detaliau
Robertas Kirlys
save laiko melomanu, domisi garso aparatūra, o geriausia, kad muzikos ritmas lengvai derinasi su dantų tiesinimu kapomis – paprastai ir su malonumu.

Detaliau
Inga Azbainienė
laisvomis akimirkomis mėgaujasi kelionėmis ir domisi psichologija bei naujausiomis stiliaus ir interjero dizaino tendencijomis, o tai tikrai praverčia kasdieniame klinikiniame darbe, bendraujant ir gražinant jūsų šypsenas estetiniu plombavimu.

Detaliau
Sauliaus Žukausko
didžiausia aistra jėgos aitvarai ir dviračių sportas, jau turbūt supratote, kad dantų šalinimas ir implantacijos niuansai Sauliui paklūsta taip pat lengvai kaip vėjas ir vanduo.

Detaliau
Kęstutis Vaičekauskas
labai mėgsta krepšinį ir yra itin didelis „Žalgirio“ fanas, strategija ir ištvermė neatsiejama ir odontologijos dalis, todėl protezavimo darbai Kęstučiui sekasi puikiai.

Detaliau
Ana Bogdanovič
dievina Lotynų Amerikos šokius, todėl jos atliekamas rentgeno spindulių tyrimas šokio žingsneliu yra tikslus ir kokybiškas.

Detaliau
Julija Nazimova
pasiekusi sporto meistrės vardą plaukime su pelekais, neišduoda vandens stichijos ir šiuo metu užsiima dailiuoju čiuožimu, kur itin svarbi koncentracija, judesių tikslumas ir atkaklumas. Šios savybes jai padeda atstatant prarastus danties audinius ir atkuriant gražias ir funkcines šypsenas.
Detaliau
Greta Kirlienė
kaip vieną iš mėgstamiausių papildomų veiklų įvardina gastronomiką. Nauji skoniai ir atradimai primena ir odontologiją, kurioje daug ką reikia suderinti, norint gauti galutinį rezultatą – gražią, o svarbiausia, sveiką jūsų šypseną.

Detaliau
Vaida Žuravliova
labiausiai galvą pametusi dėl tinklinio, žiemą, žinoma, pats geriausias būdas atsipalaiduoti – lėkti nuo kalno su slidėmis. Judėjimas suteikia energijos, kurios prireikia nuolat rūpinantis jūsų burnos higiena ir sveikata.

Detaliau
Renata Gilienė
nuo direktorės pareigų geriausiai pailsi, besileisdama nuo snieguoto kalno arba besikaitindama pirtyje, šaltis ir karštis sustiprina, atgaivina ir suteikia jėgų naujoms idėjoms bei darbams.

Detaliau