Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai vienas pažangiausių ir efektyviausių dantų atstatymo metodų, užtikrinantis ilgalaikį rezultatą.

VIC odontologijos klinikų komandoje dirba implantuojantys gydytojai, kurie per savo praktiką jau įsuko daugiau nei 30 000 implantų. Ypatingai džiaugiamės galėdami dirbti su pasaulyje lyderiaujančiais šveicariškais dantų implantais Straumann, kurie mums garantuoja ypatingai gerą prigijimo rezultatą ir pacientų pasitenkinimą.

 

Kada reikalinga dantų implantacija?

Trūksta vieno danties

Tai pati paprasčiausia situacija, kai į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas ir ant jo prisukamas danties vainikėlis. Šioje situacijoje danties atstatymas implantu turi didelį privalumą lyginat su klasikiniu protezavimo metodu, nušlifuojant gretimus dantis ir darant dantų tiltelį. Naudojant implantą gretimi dantys nėra šlifuojami, taip išsaugomi greta esantys sveiki dantys.

Trūksta kelių dantų

Kai žmogus yra praradęs keletą dantų vienoje eilėje, galima juos atstatyti dviem implantais ir suprotezuoti tilteliu ant implantų. Vadinasi, ant dviejų implantų galima pagaminti trijų vienetų dantų tiltą.

Trūksta visų dantų

Tokiu atveju, jei turime bedantį ar potencialiai bedantį žandikaulį, dantų lanką atkuriame sriegdami 4-8 implantus ir ant jų pagamindami prisukamą protezą. Plačiau apie reikiamą implantų skaičių bei atkuriamą dantų lanką aptariama konsultacijos metu su gydytojais odontologais specialistais.

Operacijos eiga:

  • Sedacija. Jei pacientas pasirinko atlikti operaciją su sedacija, gyd. anesteziologas prieš pradedant gydymą, atlieka intraveninę sedaciją bei stebi pacientą visos operacijos metu;
  • Vietinis nuskausminimas atliekamas prieš implantaciją, tad pacientas nejaučia jokio skausmo;
  • Atliekama implantacija ir jei reikalinga augmentacija;
  • Siūlai dažniausiai išimami po 7-14d. Įvertiname gijimą, atliekame papildomą dentalinę rentgeno nuotrauką implanto kaule įvertinimui ir paliekame gijimo laikotarpiui. Implanto integravimosi kaule laikas gali būti 3-9mėn., priklausomai, nuo operacijos apimties ir augmentacijos reikalingumo.

Protezavimas ant implantų:

Paskutinis gydymo etapas – protezavimas. Gydytojas nuima nuo implantų atspaudą arba nuskenuoja ir pradedami gaminti protezai. Tam, kad tiksliai pritaikytumėme dantis, prireiks keletos vizitų. Plačiau apie dantų protezavimą ant implantų galite paskaityti skyrelyje “Implantų protezavimas”.

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantas yra metalinis sraigtas, kuris yra sriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kur buvo savas dantis. Dantis susideda iš vainiko (dalis, kuri matoma virš dantenų) ir šaknies (nematoma dalis po dantenomis, žandikaulyje). Būtent šaknis laiko dantį savo vietoje. Kai pacientas praranda dantį, reikia nuspręsti kaip jį atkurti ir išlaikyti. Tam buvo sukurti dantų implantai. Implantas su pritvirtintu danties protezu yra natūralaus danties atkartojimas.

Plačiau apie dantų implantus:

Straumann Roxolid SLActive:
a. Unikalus SLActive paviršius- chemiškai aktyvus ir hidrofiliškas (pritraukiantis skystį) paviršius skatina kaulo susidarymą aplink implaną. Tai dvigubai pagreitina implanto prigijimą ir sumažina praradimo riziką. Šio implanto prigijimo rodiklis artėja prie 100proc.;
b. Implantas sudarytas iš Roxolid®- patentuoto cirkonio/ titano lydinio;
c. Mikrolygmeniu porėtas SLA paviršius, kuris užtikrina greitesnį implanto prigijimą.
Straumann Roxolid SLA:
a. Implantas sudarytas iš Roxolid®- patentuoto cirkonio/ titano lydinio;
b. Mikrolygmeniu porėtas SLA paviršius, kuris užtikrina greitesnį implanto prigijimą.
NEODENT:
a. Gaminami iš šalto lydymo titano. Ši technologija leidžia maksimaliai pašalinti bet kokias priemaišas, tad visi implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano;
b. NEODENT turi daugiau nei 20m. darbo patirtį dantų implantų dizaino, gamybos ir kūrimo srityje;
c. NEODENT priklauso Straumann įmonių grupei;
d. Prigijimo rodiklis 97,9 proc.

Bendra rekomendacija: dantų implantai yra vienas saugausių sprendimų medicinoje, kurių prigijimas yra 95-100proc. Implanto prigijimui turi įtakos daug skirtingų faktorių: genetika, burnos higiena, kaulo storis, dantenų storis, operacijos kokybė, implanto lydinys ir padengimas.

Kainos
Pasirinkite norimą matyti klinikos kainyną:
Vilnius
A. Vivulskio g. 7
Kaunas
Kalniečių g. 247
Specialistai
Algirdas Puišys
Med. dr. Gyd. odontologas - periodontologas
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Dainius Razukevičius
Med. Dr. Gyd. burnos, veido ir žandikaulių chirurgas
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247
Gvidas Jankauskas
Gyd. Burnos chirurgas
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247
Justina Deikuvienė
Gyd. Odontologė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Inesa Stigienė
Gyd. odontologė - periodontologė
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247
Saulius Žukauskas
Med. Dr. Gyd. Burnos chirurgas
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Jan Pavel Rokicki
Med. Dr. Gyd. Burnos chirurgas
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247
Natalja Verina
Gyd. Odontologė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Viktorija Aužbikavičiūtė
Gyd. Odontologė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7