Dantų balinimas

Jeigu Jums drąsiai šypsotis trukdo Jūsų netobula dantų spalvą – tai lengvai išsprendžiama, pasitelkus saugią ir efektyvią dantų balinimo procedūrą.

Kai kurie žmonės slepia savo šypseną, nes nėra patenkinti savo dantų spalva. Pacientai turi daug klausimų ir abejonių ar balinimas nepakenks jų dantims, kiek ilgai išliks rezultatas, galų gale kokį būdą ir kokią balinimo sistemą pasirinkti?

 

Kokie efektyviausi dantų balinimo būdai?

Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama klinikoje arba namuose. Balinant klinikoje užtenka vieno vizito, balinant namuose- apie 2sav. Abu balinimo būdai yra efektyvūs, tačiau balinimas namuose reikalauja daugiau laiko ir kantrybės.

Ar dantų balinimas Philips Zoom nėra kenksmingas dantų emaliui?

Moksliniais ir klinikiniais tyrimais buvo įrodyta, kad dantų balinimas, atliekamas prižiūrint burnos priežiūros specialistams, yra saugi procedūra. „Philips Zoom“ balinimo komponentų pH yra šarminis, todėl nesukelia emalio, bei dentino audinių pažeidimų.

Visa balinimo procedūra su „Philips Zoom“ užtrunka apie porą valandų. Po procedūros rekomenduojama 24- 48 val. vengti dažančių ir eroziją sukeliančių maisto produktų, tokių kaip citrusiniai vaisiai, uogos, gazuoti, rūgštūs gėrimai, kava, juoda ir žalia arbatos.
Spalvos pasikeitimas po balinimo procedūros yra labai individualus ir gali būti nulemtas daugybės faktorių, tačiau paprastai pastebimas 6-8 tonų spalvos pasikeitimas. Procedūrą yra rekomenduojama atlikti kartą per metus. Kiek ilgai išliks rezultatas priklauso nuo daugelio faktorių: mityba, žalingi įpročiai ir pnš.
Mūsų klinikose „Philips Zoom“ procedūrą išbandę pacientai tikina, kad po balinimo jie pastebi akivaizdų rezultatą, daugiau šypsosi ir neabejotinai rinktųsi šią sistemą ateityje.
Svarbu žinoti!
  • Plombos nebąla. Priekinių dantų srityje esančios plombos po balinimo procedūros gali ryškiai skirtis, nes tuomet, kai natūralus dantų emalis baltėja, plombos nekeičia savo spalvos. Reikia turėti omenyje, jog po balinimo procedūros tokias plombas gali tekti keisti naujomis.
  • Protezuoti dantys nebąla. Ne tik plombos, bet ir protezuoti dantys vainikėliais ar laminatėmis nebąla. Jei visgi nuspręsite balinti dantis, spalva nuo protezuotų dantų gali skirtis.
Kainos
Pasirinkite norimą matyti klinikos kainyną:
Vilnius
A. Vivulskio g. 7
Kaunas
Kalniečių g. 247
Specialistai
Vaida Žuravliova
Burnos higienistė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Viktorija Zaverucha
Burnos higienistė
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247
Agnė Tamošaitienė
Burnos higienistė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Jurgita Tamošiūnaitė
Burnos higienistė
PLAČIAU
Kaunas, Kalniečių g. 247
Dovilė Rimkevičiūtė - Lapėnė
Burnos higienistė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Julija Bužinskienė
Burnos higienistė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7
Neringa Rimdžiūtė-Zaparackienė
Burnos higienistė
PLAČIAU
Vilnius, A.Vivulskio g. 7