2024-04-22

Naują šypseną galėsite įvertinti dar prieš gydymą su skaitmenine Smile Cloud technologija

Pacientams, pasiryžusiems atstatyti dantų defektus, neretai nerimo gali sukelti klausimas, kaip po gydymo atrodys galutinė šypsena bei kaip pasikeis veido bruožai. „VIC odontologijos klinikose“ Vilniuje taikoma skaitmeninės šypsenos sudarymo paslauga leidžia iš anksto įvertinti dantų pokyčius dar prieš restauraciją! 

„VIC odontologijos klinikų“ gydytoja odontologė Viktorija Aužbikavičiūtė pasakoja, kad norint preliminariai suplanuoti paciento būsimą šypseną, pakanka tik fotografijos, o vėliau atliekant tikslesnį planavimą, naudojamos kompiuterinės tomografinės nuotraukos ir skenuotas modelis. Pagal šią informaciją, taikant modernias programas, sudėliojamas 3D arba 2D vaizdas, kaip atrodys šypsena jau po restauracijos.

Vienas iš šios paslaugos privalumų – itin gausi sukauptos informacijos ir pavyzdžių biblioteka, leidžianti parinkti natūraliai atrodančių spalvų, formų, ilgių ir anatomijos dantis. Be to, pacientas gali įsitraukti ir dalyvauti šiame šypsenos planavimo etape, o dantys modeliuojami atsižvelgiant į individualias jo veido savybes, todėl sudaromas labai tikroviškai atrodantis vaizdas.

Ši šypsenos pasimatavimo paslauga naudinga ne tik sudarant gydymo planą, bet ir siekiant vizito metu išsiaiškinti visus paciento lūkesčius ir aptarti norimas korekcijas. 

Naudinga paminėti, kad pacientai taip pat turi galimybę savo naują šypseną išbandyti naudojant bandomąsias laikinas restauracijas (angl. Mock-up). Tai leidžia ne tik pamatyti kaip po gydymo atrodys galutinė šypsena, bet ir pajausti naujų dantų savybes.

 

Registracija ir informacija:

A. Vivulskio g. 7 , Vilnius
Tel. +37060416118