Protezavimas ant implantų

Pamirškite apie tai, jog buvote netekę dantų – atkūrus trūkstamus dantis restauracijomis ant implantų jausitės lyg su savo dantimis.

Trūksta vieno danties

Tai pati paprasčiausia situacija, į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas ir ant jo prisukama danties vainikėlis. Šioje situacijoje danties atstatymas implantu turi didelį privalumą lyginat su klasikiniu protezavimo metodu, nušlifuojant gretimus dantis ir darant dantų tiltelį. Naudojant implantą gretimi dantys nėra šlifuojami, taip išsaugomi greta esantys sveiki dantys.

Trūksta kelių dantų

Kai žmogus yra praradęs keletą dantų vienoje eilėje, galima juos atstatyti dviem implantais ir suprotezuoti tilteliu ant implantų. Vadinasi, ant dviejų implantų galima pagaminti trijų vienetų dantų tiltą

Trūksta visų dantų

Tokiu atveju, jei turime bendantį ar potencialiai bedantį žandikaulį, dantų lanką atkuriame sriegdami 4-8 vnt. implantus ir ant jų pagamindami prisukamą (fiksuotą) protezą.

Plačiau apie reikiamą implantų skaičių bei atkuriamą dantų lanką aptariama konsultacijos metu su gydytojais odontologais specialistais.

Prieš/ po (protezuota laikinais protezais tą pačią dieną po implantacijos)

 

Kainos
Pasirinkite norimą matyti klinikos kainyną:
Vilnius
A. Vivulskio g. 7
Kaunas
Kalniečių g. 247