Pacientų istorijos

Sėkmingi rezultatai priklauso ne tik nuo tinkamai atlikto gydymo, bet ir nuo pacientų bendradarbiavimo. Sveika ir graži šypsena pačiam žmogui suteikia labai daug gerų emocijų, kurios tikrai gyvenimą padaro dar gražesnį.
Pacientė Elena

Svarbiausia bendras jausmas! Pradedant bet kurį naują projektą ir susidėliojus gydymo gaires su pacientu, labai svarbu turėti bendrą viziją ir vienoda kryptimi žiūrinčias akis. Gydytojas odontologas niekad nebūna tik gydytoju odontologu, bet dažnai atstoja ir psichologą, kuris pacientus turi ypatingai išjausti. Tik supratus, pajautus ir pažinus žmones bei jų norus ir pritaikius visas turimas žinias, galime gauti tobulą galutinį rezultatą. Ši pacientės šypsena yra puikus to įrodymas. Kai bendras jausmas ir vizija atvedė prie tobulos šypsenos. Laiminga pacientė, laiminga gydytoja bei visa komanda ir dar viena plati šypsena pasauliui.

GYD.ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ GABRIELĖ VILMA BUGELEVIČIENĖ
DANTŲ TECHNIKAS ROLANDAS ANDRIJAUSKAS
GYD.ODONTOLOGAS-ORTOPEDAS-ORTODONTAS ROBERTAS KIRLYS
MED.DR.GYD.BURNOS CHIRURGAS SAULIUS ŽUKAUSKAS

Pacientė Karolina

Labai džiaugiuosi pasirinkusi VIC kliniką, bet dar labiau džiaugiuosi savo šypsena. Tikras profesionalumas, dėmesingumas, rūpestingumas ir gera bei harmoninga atmosfera mane lydėjo lankantis VIC klinikoje. Ypatingas ačiū gyd. Ingai Azbainienei, už šiltą ir nuoširdų bendravimą, ir, be abejo, rezultatą, kuris tikrai pranoko lukesčius. Per penkias valandas netrūko juoko, gerų emocijų ir muzikos klausymo, laikas tiesiog praskriejo. Iš tiesų tai labai pasitikėjau gydytoja ir jaučiau, kad darbas bus atliktas nepriekaištingai.

GYD. ODONTOLOGĖ INGA AZBAINIENĖ

Karolina jau atvykusi į konsultaciją sužavėjo savo plačia šypsena ir savo būdu. Kad šypsena būtų dar gražesnė, reikėjo pakeisti išvaizdą praradusias, nekokybiškas plombas, šiek tiek pakoreguoti dantų formą. Džiaugiamės labai natūraliai atrodančiu rezultatu, abi su paciente esame patenkintos. Karolina šypsosi dar plačiau, nei prieš tai, o aš pati šypsaus matydama rezultatą. Buvo labai gera ir malonu su Karolina dirbti.

 

Pacientė Albina

Pirmą kartą su VIC klinika susipažinau 2008m. Tada tai buvo atsitiktinis užėjimas, tačiau jau nuo pirmojo karto man viskas labai patiko. Prieš daugiau nei dešimt metų susitvarkiau apatinius dantis, buvau labai patenkinta tiek gydymu, tiek maloniu kolektyvo bendravimu. Neseniai teko susitvarkyti ir viršutinius dantis ir net neabejojau, kur eisiu gydytis. Esu labai patenkinta gydytojų Justinos ir Viktorijos atliktu darbu. Šaunus jaunas kolektyvas, atsakingas ir rūpestingas požiūris. Džiaugiuosi už padovanotą šypseną. Dėkoju visai VIC klinikos komandai už atmosferą bei profesionalumą jau daugiau nei dešimt metų.

 

GYD. ODONTOLOGĖ VIKTORIJA AUŽBIKAVIČIŪTĖ

Pacientė Albina- nuostabus pavyzdys senjorams savo pozityvumu, motyvacija ir energija. Ji kasdien nueina po 10km, lanko trečiojo amžiaus universitetą, o vizitų laikus tekdavo derinti prie įvairių išvykų ir kelionių. Viso gydymo metu jutome pacientės pasitikėjimą ir net neabejojame, jog nauja graži šypsena Albinai tik dar labiau suteiks polėkio į aktyvų ir įdomų gyvenimą.

Pacientė Justė

Dabar man kaip niekada patinka šypsotis. Plačiai, ryškiai ir daug. Kai pirmą kartą atvažiavau į Vilniaus implantologijos centro kliniką žinojau, jog laukia ilgas kelias. Bet gydytojų pozityvumas, įsitraukimas ir estetinis suvokimas mane sužavėjo. Kiekviena detalė apgalvota taip, kad jaustumeisi puikiai, jog estetika būtų išdirbta iki tobulumo ir svarbiausia, jog pats įsimylėtum iš naujo savo šypseną.

Pasauliui tiesiog reikia daugiau šypsenų. Ir šypsena prasideda nuo Tavęs. VIC gydytojų dėka dabar galiu dar daugiau, plačiau ir ryškiau šypsotis. Ačiū gyd. Eglei, gyd. Algirdui ir visai VIC komandai už savo šypseną!

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Sėkmingi rezultatai priklauso ne tik nuo tinkamai atlikto gydymo, bet ir nuo paciento bendradarbiavimo. Su Juste visas procesas truko daugiau nei metus. Per tiek laiko tikrai galima su pacientu susidraugauti. Manau, mums tai puikiai pavyko. Todėl ir pokytis, kurį matau, pabaigus gydymą – akivaizdus. Paciento šypsena ir pasitikėjimas savimi man yra geriausia dovana. O Justės atveju, dar ir labai graži!

Pacientė Otilija

Esu sužavėta visa VIC komanda, maloniu bendravimu, ypatingai švelniosiomis gydytojomis Egle ir Jelena. O klinikos vadovo Algirdo rankos – auksinės! Po 5 valandas trukusios operacijos, kitą dieną – jokių patinimų, mėlynių ar komplikacijų. Ačiū Jums visiems už Jūsų profesionalumą, darbštumą ir puikų humoro jausmą. Siunčiu naujametinius sveikinimus ir linkiu didžiulės sėkmės Jūsų nepaprastai kruopščiame ir atsakingame darbe. Apkabinu, Jūsų pacientė Otilija.

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Otilija – tai kerinti moteris. Net jei nebūtų mano pacientė, tikrai galėčiau drąsiai taip sakyti. Daugelis vyresnio amžiaus pacientų yra susidūrę su sovietine odontologija, kuri tikrai nebuvo apie natūralumą ir estetiką. Taigi, padirbėti reikėjo nemažai, bet rezultatas pateisino įdėtas pastangas. Galima pagalvoti, kad tokiai žaviai moteriai estetiška šypsena nėra tokia svarbi, nes spinduliuojanti energija ir optimizmas ir taip visus užburia. Kita vertus, sveika ir graži šypsena pačiam žmogui suteikia labai daug gerų emocijų, kurios tikrai gyvenimą padaro dar gražesnį. Otilija, tik šypsokitės!

Pacientas Jonas

Vilniaus implantologijos centro klinikos gydytojus man rekomendavo draugas. Man, kaip gyvenančiam užsienyje, itin svarbu buvo gydymo trukmė, todėl bene labiausiai vertinu gydytojų operatyvumą.  Dėl griežimo dantimis buvau netekęs nemažai dantų emalio ir tai mane neramino. Džiaugiuosi pasirinkęs VIC klinikos specialistus, kurių profesionalumo ir atsidavimo savo darbui dėka šiandien džiaugiuosi, mano akimis, tobula šypsena. Rezultatas pranoko mano paties lūkesčius. Didžiausios padėkos ir linkėjimai gyd. Gabrielei Vilmai Bugelevičienei, gyd. Ingai Azbainienei ir gyd. Sauliui Žukauskui.

GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ GABRIELĖ VILMA BUGELEVIČIENĖ

Jonas kreipėsi į mus norėdamas pagerinti savo šypsenos estetiką bei atstatyti nuo dantų griežimo nudilusius dantis. Nudilę dantys buvo atstatyti funkciniu plombavimu, o priekinių dantų estetika atkurta minimaliai invazyviu protezavimu – keramikos laminatėmis. Po dantų korekcijų pacientui pagaminta kapa, apsauganti nuo griežimo dantimis poveikio. Gydymas truko 1 mėnesį. Nepaprastai džiugu, kad pasiekti rezultatai pranoko paciento lūkesčius. Laimingi pacientai ir yra mūsų, kaip gydytojų, didžiausias laimėjimas.

Pacientė Asta

Šiam, ilgesniam ir sudėtingesniam odontologiniam gydymui, psichologiškai brendau kelis metus, nes žinojau, kad apsilankymų ir reikalų bus ne vienas. Tad tikrai rinkausi atidžiai, apsilankiau keliose didesnėse klinikose. Tačiau kai atėjau į konsultaciją VIC – iškart pajaučiau, kad būtent ČIA norėčiau pasilikti ilgam. Rami, harmoninga aplinka, šilti gydytojai profesionalai, betarpiškas komandinis darbas – tai geriausia, apie ką galima svajoti sveikatos srityje. Tad linkiu visiems atrasti VIC kokybę ir leisti sau jaustis KITAIP apsilankymų pas odontologą metu.

O dabar džiaugiuosi NUOSTABIAUSIA šypsena, už kurią esu dėkinga visiems prisidėjusiems gydytojams – Nataljai Verinai, Gabrielei Vilmai Bugelevičienei, Daliai Daraškevičienei, technikui Rolandui ir visiems sutiktiems.

GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ GABRIELĖ VILMA BUGELEVIČIENĖ

Pacientė Asta – išskirtinė asmenybė. Gydymo kelias buvo netrumpas, tačiau su kiekvienu sėkmingu etapu judėjome į priekį – išsvajotos šypsenos link. Pacientės optimizmas ir motyvacija buvo didžiausias įkvėpimas visai komandai. Šiandien, Astai šypsantis, visa kelionė nebeatrodo tokia ilga, nes rezultatas atperka viską. Visos komandos vardu noriu padėkoti Astai už pasitikėjimą, šilumą ir geras emocijas. Esame be galo laimingi galėję prisidėti prie Jūsų grožio.

Pacientė Inga

Prieš keletą metų, suskaudus probleminiam dančiui, nusprendžiau, kad daugiau nebeleisiu taisyti savo dantų bet kam, todėl „išsigūglinau“ geriausią kliniką Lietuvoje, ir tai buvo Vilniaus implantologijos centras. Vos po pirmojo vizito buvau visiškai rami, kad net ir 300 km, kuriuos man reikia važiuoti iki klinikos – ne kliūtis. Visi ten sutikti gydytojai yra šilti žmonės ir profesionalai, mylintys savo darbą.

Dantų gydymo procese niekada netrūko aiškumo, visada jaučiausi saugiai, o apie skausmą net nereikėjo galvoti. Estetinė dantų tvarkymo dalis – dar aukštesnis lygis! Čia prasideda tikras performansas, kai nesuskaičiuojamas kiekis žmonių šokinėja aplink tave, kažką derina, tariasi, matuoja, diskutuoja ir galiausiai pasiekiamas toks rezultatas, kuriuo džiaugiasi visi – ir komanda, ir pacientas. Tada šypsotis norisi dar plačiau.

Dėmesingumas ir rūpestis pacientui, profesionalumas, lankstumas bei gera atmosfera yra tai, ko galima visada tikėtis, atvykus į kliniką. Niekada nemainyčiau šios klinikos gydytojų komandos į jokią kitą, nes niekas neprivers jūsų tiek juoktis, kiek čia! Ačiū visiems, kurie mane gydė, gražino ir kurie vis dar reguliariai prižiūri. Ypatingas ačiū gyd. Eglei ir Rolandui.

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Inga gydytis pradėjo labai seniai. Tai buvo rutininiai darbai, sakyčiau, nieko ypatingo. Bet prieš kurį laiką pradėjome kalbėtis apie estetinius reikalus. Man pats didžiausias džiaugsmas būna tuomet, kai pacientas nenori kardinaliai keisti situacijos, tačiau trūksta tik kelių smulkmenų, kurios yra vos pastebimos, bet kartu suteikia labai daug. Neestetiškos senos plombos priekiniuose dantyse buvo pagrindinis nusiskundimas. Iššūkį priėmiau ir tai buvo nuostabi patirtis su nuostabia paciente. Jos baimės po truputį nyko, o pasitikėjimas mumis ir savo šypsena pamažu augo. Galutinis rezultatas, manau, pranoko mūsų abiejų lūkesčius. Aš džiaugiuosi dar viena laiminga paciente, o Inga… na jos šypseną matote. Jei grožėdamiesi šypsena nesuprantate, kas yra natūralu, o kuriose vietose atliktos korekcijos, vadinasi, savo darbą atlikau gerai.

Pacientė Deimantė

Jeigu turėčiau ketvirtą vardą, taip, ketvirtą, nes šiuo metu turiu tris, jis neabejotinai būtų – Savikritikė. Nes man visada atrodė, kad pasitikėti gali sau leisti tik žmogus viską darantis idealiai ir atrodantis nepriekaištingai. Ir taip, mane nuo vaikystės kankino mano dantys, o nepatiko man jie nuo trečios klasės kai juos sugebėjau išsimušti lenktyniaudama paspirtuku. Ir nors zuikiu buvau išvadinta gal tik kokį kartą gyvenime, kažkur viduje man atrodė, kad turiu pačius didžiausius ir zuikiškiausius dantis pasaulyje…su pavydu žiūrėjau į dantų pastų reklamas ir raminau save, kad gal kitame gyvenime mane pakvies kas pareklamuoti dantų pastą…haha, aš tikrai taip galvojau. Ir kuomet praeitais metais pasikoregavau savo šypseną, mane odontologijos klinika VIC pakvietė fotosesijai. Wow, čia gi toks įvertinimas, kai šimtą metų varvėjo seilė žiopsant į perlinių dantų savininkus..

Ir vis gi, aš vis dar turiu milijoną priekaištų kiekvienam antakio plaukeliui, ne ten “stovintiems” apgamams ir taip toliau ir taip toliau. Ahhh, pasitikėjimas prasideda galvoje ir niekaip kitaip.

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Dirbti su gražiomis moterimis visada lengviau, nes šypsena jas tik papuošia, tai tarsi nedidelis prisilietimas iki pilno paveikslo. Tik vėliau po VIC fotosesijos, Facebook profilyje perskaičiau Deimantės mintis apie tai, kaip ji nepasitiki savimi, kokia yra savikritiška – negalėjau patikėti. Tai labai graži mergina, kuri vaikystėje traumos metu nusiskėlė kelis dantis. Todėl liksiu prie savo nuomonės: atkūrėme tai, kas kažkada buvo iki traumos minimaliai invazyviu būdu (venyrais) ir tik tiek nedaug prisidėjome prie šios moters grožio.

Pacientė Rasa

Džiugu pasidalinti šypsena su VIC klinika, kurios specialistai ja ne tik puikiai pasirūpina, bet ir patys visada su nuoširdžia ir draugiška šypsena pasitinka savo pacientus.

Ačiū gyd. Eglei Vindašiūtei ir visam VIC kolektyvui – į Jūsų kliniką visada gera sugrįžti!

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Apie drauges rašyti sunkiausia. Todėl apie Rasą trumpai: viena laminatė, šiek tiek estetinio plombavimo, ir rezultatas puikus. O ji dabar šypsosi visur ir visada, man tai – geriausias įvertinimas.

Pacientas Mantas

Šie pokyčiai pakeitė mano požiūrį į gyvenimą ir bendravimą su žmonėmis – jaučiuosi savas, laisvas ir labai laimingas. Atsikračiau iki tol persekiojusių neigiamų emocijų bendraujant su žmonėmis ir kasdienybė tapo žymiai linksmesnė. Esu be galo dėkingas gydytojams Eglei Vindašiūtei ir Algirdui Puišiui. Jie ėmėsi mano gydymo, kai kitos klinikos atsisakė ir suteikė pačias profesionaliausias sąlygas, su kokiomis esu susidūręs lietuviškoje gydymo įstaigoje! Džiaugiuosi, kad pasaulyje yra tokių gerų žmonių.“

MED.DR.GYD. ALGIRDAS PUIŠYS IR MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Manto atvejis tikrai buvo iššūkis ir man, ir chirurgui, ir dantų technikui. Šis atvejis – amelogenesis imperfecta: esami dantys maži, negražios spalvos, labai jautrūs, jau nekalbu apie tai, su kokiais socialiniais iššūkiais turi susidurti jaunas žmogus, esant tokiai situacijai. Su Mantu bendravome ilgai, 2 metus, laukėme, kol sueis 18 metų, kad galima būtų galvoti apie implantaciją, nes kai kurių dantų iš viso nebuvo. Implantai prigijo sėkmingai, protezavimui naudotos emax (ličio disilikatas) ir cirkonio keramikos restauracijos. Svarbiausia yra tai, kaip šis jaunas vaikinas per tą laiką pasikeitė – tai buvo viena didžiausių “transformacijų” ir asmenybėje, kokias esu mačiusi. Jis pradėjo lengviau bendrauti, drąsiai šypsotis, labai džiaugiuosi prie to prisidėjusi. Sėkmės Tau, Mantai!

Pacientė Irma

Visada svajojau turėti Gydytoją, kuriai rūpėtų ne tik mano dantų sveikata, bet ir tai, kaip jie atrodo.

Pradėjusi lankytis VIC klinikoje supratau, kad čia dirba žmonės, kuriems ne tik rūpi, kad klientų dantys būtų sveiki, bet ir tai, kaip klientai jaučiasi kai šypsosi.

Ačiū Gydytojai Eglei Vindašiūtei ir VIC klinikai už man suteiktą galimybę plačiai šypsotis!

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Pacientė kreipėsi dėl skirtingų spalvų ir nudilusių priekinių dantų. Gydymui pasirinktas cirkonio keramikos vainikėlio ir keramikos venyrų derinys. Gydymas truko ~ 2 savaites.

Pacientė Daiva

Niekas kitas, kaip žmogaus šypsena gali sušildyti, nuraminti, pradžiuginti, motyvuoti, paguosti, įkvėpti, sužavėti, apkerėti ir suteikti begalę kitų gerų emocijų. Šypsena – vienas pagrindinių dalykų, ką pastebime ir į ką atkreipiame dėmesį kitame žmoguje. Ji patiko arba nelabai, sužavėjo arba nepaliko įspūdžio, ją įsimylėjome arba net neįsiminėme:) Bet kuriuo atveju šypsodamiesi nevalingai priverčiame šypsotis kitus, kaip ir patys šypsomės matydami besišypsantį žmogų. Žmogaus šypsena yra jo LOGO. Todėl manau kiekvienam yra labai svarbu tą LOGO turėti patį gražiausią, sveikiausią, kad jį įsimintų, prisimintų, juo žavėtųsi, įsimylėtų, norėtų grįžti ir pamatyti dar kartą. Tuo pačiu tai atspindys mūsų įpročių, mitybos, elgsenos, gyvensenos ir, žinoma, sveikatos. Sveiki ir gražūs dantys suteikia daugiau vidinės laisvės, pasitikėjimo ir drąsos, kuomet gali laisvai bendrauti, drąsiai kalbėti, juoktis, plačiai šypsotis ir nejausti jokio diskomforto, kad gal kažkur kažkuris dantukas gadina visą bendrą paveikslą.

Tokio nuostabaus, be galo kvalifikuoto ir darnaus kolektyvo, kaip sutikau VICK klinikoje, galėtų pavydėti kiekviena organizacija. Visi specialistai orientuoti į klientą ir jo sveikatą, gerovę, estetiką, grožį, lūkesčius ir visišką pasitenkinimą atliktu darbu bei rezultatu. VIC specialistais esu labai patenkinta, sužavėta jų kvalifikuotu darbu, kruopštumu, rūpestingumu, paprastumu ir tuo pačiu didžiuliu išskirtinumu. Ir žinoma, VIC specialistų dėka dabar galiu šypsotis dar plačiau ir laisviau! Dar gražiau ir dažniau!

MED. DR. GYD. ODONTOLOGĖ-ORTOPEDĖ EGLĖ VINDAŠIŪTĖ-NARBUTĖ

Pacientė kreipėsi dėl sužemėjusio sąkandžio ir neestetiškai atrodančių priekinių dantų. Šypsena atkurta minimaliai invazyviu protezavimu – laminatėmis ir estetiniu plombavimu. Gydymo trukmė ~ 1-2 mėn.